Voleybol 1.Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitim Kursu

Voleybol 1.Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitim Kursu
REKLAM ALANI

21-25 Şubat 2024 tarihleri arasında Ankara ilinde 1. Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitim Kursu düzenlenecektir.

Kurs Yeri: Ankara

ARA REKLAM ALANI

Kurs Eğitim Tarih Aralığı: 21-25 Şubat 2024

21-25 Şubat 2024 tarihleri arasında yüz yüze eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır) yapılacaktır.

Başvuru tarihi ve saati: 09 Şubat 2024- Saat: 14:00

Son başvuru tarihi: 12 Şubat 2024- Saat: 10:00

Kursa 120 kişi asil olarak başvuru yapacak ancak saat, dakika, saniyeler dikkate alınarak ilk 100 kişinin başvurusu kabul edilecektir.

Ödemeyi sadece referans kodu gönderilen (spor bilgi sisteminden veya mail adresinden referans kodunun gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.) kişiler gerçekleştirecektir. Referans kodu gönderilen kursiyerlerin ücreti en geç 13 Şubat 2024 tarihinde saat 17:00’e kadar (TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) yatırmaları gerekmektedir.

Not: Katılımcı isim listesi ilan edilmeden önce iptal ve iade talebinde bulunan adayların info@tvf.org.tr e-posta adresine talepte bulunmaları gerekmektedir. Kurs katılımcı listesi ilan edildikten sonra her ne sebeple olursa olsun iptal ve iade yapılmamaktadır.

Katılımcı listesi Türkiye Voleybol Federasyonu resmi internet sayfasından 15 Şubat 2024 tarihinde yayınlanacaktır.

Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden başarılı olup 1.Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Eğitimi kursuna katılacaklar için kurs ücreti 2.500 TL

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Banka ödemesinin nasıl yapılacağını görüntülemek için tıklayınız.

BÜTÜNLEMEDEN KALAN KURSİYERLER

1.Kademe Yardımcı Antrenör Uygulama Kurslarında bütünlemeye kalan kursiyerlerin bundan sonraki süreçte başvurularını Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapacak olup, “Başvuru Yönlendirme Kılavuzu” linkte yer almaktadır.

*Bütünleme kurs ücreti 600 TL

Eğitim Programı:

*Kursa katılmaya hak kazanan kursiyerlerin ve bütünlemeye katılacakların isim listesi ve ders programı aynı anda web sitemizden yayınlanacaktır.

*21-25 Şubat 2024 tarihlerinde yapılacak eğitim salonu ve sınav yeri için gerekli bilgi, katılımcı isim listesi web sayfamızdan yayınlanacaktır.

Kursa Başvuru Şekli:

*Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

-e-devlet Giriş

-Gençlik ve Spor Bakanlığı

-Spor Bilgi Sistemi

-Uygulamaya Git

-Spor Elemanı

-Antrenör

-Kurs

Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

*Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor bilgi sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

Bütünleme başvuru yönlendirme kılavuzu için tıklayınız.

REKLAM ALANI
Antrenör Bilgisi
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.